• REKRUTACJA DO KLASY I

• Szanowni Państwo,

Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej, zgodnie z harmonogramem, rozpocznie się 15.04.2024 r. od godziny 8:00 i będzie trwać do 26.04.2024 r. do godziny 15:00.

Formularze rekrutacyjne są do pobranie na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rekrutacja” oraz w sekretariacie.

Przypominamy, że osoby zamieszkujące w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim składają „Zgłoszenie do klasy I SP na rok szkolny 2024-2025 - dzieci z obwodu” a osoby, które zamieszkują poza obwodem składają „Wniosek do klasy I SP na rok szkolny 2024-2025 wraz z oświadczeniami - dzieci spoza obwodu”.

Kompletne formularze składamy osobiście w sekretariacie lub wysyłamy ich skan na maila: sekretariat@zs3.nowydwormaz.pl Wysyłając skan proszę pamiętać o dostarczeniu do sekretariatu oryginału w terminie późniejszym.