• Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

• W niedzielę 30 stycznia nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w corocznej akcji WOŚP. Chociaż pogoda płatała figle, nie zabrakło chęci, determinacji i uśmiechów na twarzach naszych wolontariuszy i ich opiekunów. W tym roku kwestowaliśmy na rzecz diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Tegoroczny finał spotkał się z ogromną życzliwością ze strony mieszkańców Modlina Starego, dzięki czemu zaangażowanie naszych ósmoklasistów zostało docenione.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie w szkolnej stołówce poczęstunku, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Doceniamy zaangażowanie rodziców, czekających na zmarzniętych wolontariuszy z ciepłą herbatą i domowym ciastem. To również dzięki Wam atmosfera w naszym szkolnym sztabie była naprawdę ciepła i serdeczna. Wielkie podziękowania składamy również cukierni Słodki Zakątek oraz pizzerii di Cantina. Było pysznie!

Agata Jaworska- Bębenek