• Konkurs na zapamiętanie najdłuższego rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi

• Z przyjemnością informujemy, że 5 marca odbył się w naszej szkole konkurs na zapamiętanie najdłuższego rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę 20 utalentowanych uczniów, którzy podjęli się tego nietypowego wyzwania.

Chcemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie! Wasze zaangażowanie i wysiłek były godne podziwu. Szczególne gratulacje kierujemy w stronę zwycięzcy szkolnego etapu - Michała, który z imponującym wynikiem recytacji 74 cyfr okazał się mistrzem tego nietuzinkowego wyzwania. Warto również docenić drugie miejsce zdobyte przez Lenę oraz trzecie miejsce zajęte przez Nelę. Wasze osiągnięcia są dowodem na talent i pracowitość, za co serdecznie dziękujemy. Michał, nasz zwycięzca, nie zatrzymał się na osiągnięciu tytułu mistrza szkolnego etapu. Z odwagą i determinacją reprezentował naszą szkołę w finale konkursu, który odbył się 6 marca w Urzędzie Miasta. Jesteśmy z niego niezmiernie dumni i doceniamy jego wysiłek oraz poświęcenie.

Teraz wszyscy nasi uczniowie mają kolejne wyzwanie przed sobą. Dnia 14 marca wyjeżdżają do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie wezmą udział w próbie pobicia rekordu Guinnessa na najdłuższą linię osób prezentujących rozwinięcie liczby Pi. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy ich z uczniami z różnych nowodworskich szkół podstawowych.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem dostojnie będą reprezentować naszą szkołę.