• Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie Prawni,

W dniach 14-29.04.2022 r. trwa postępowanie rekrutacyjne do klasy I  szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Proszę wydrukować z zakładki Rekrutacja odpowiedni formularz rekrutacyjny (zgłoszenie dla dzieci z obwodu, czyli zamieszkałych na terenie osiedla Modlin Stary lub wniosek dla dzieci spoza obwodu), wypełnić go, podpisać i złożyć w sekretariacie szkoły. Istnieje również możliwość wysłania skanu lub zdjęcia formularza na maila: sekretariat@zs3.nowydwormaz.pl, przy czym oryginał trzeba będzie dostarczyć do szkoły w terminie późniejszym.

Dla osób, które nie mają możliwości wydrukowania formularze są dostępne w sekretariacie szkoły.

• Warszawska Syrenka

• Dnia 9 marca 2022 roku odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „Warszawska
            Syrenka”.

Do konkursu przestąpiło 15 uczniów:
            Bianka Pluta – szkolny oddział 6-latków
            Maja Powierska – przedszkolny oddział 6-latków
            Adam Widomski – kl. I a
            Bartek Rzepczyński – kl. I a
            Piotr Drobik – kl. I a
            Melania Domagała – kl. I b
            Franek Przybysz – kl. I b
            Zuzanna Słojewska – kl. II a
            Matylda Adamska – kl. II a
            Noemi Olkowik – kl. II a
            Zosia Przybysz – kl. III a
            Aleksandra Chmielewska – kl. III a
            Nela Walczak – kl. III a
            Magdalena Burzyńska – kl. VII b
            Karol Rasiński – kl. VIII a

Wszyscy uczniowie bardzo dobrze przygotowali się do konkursu prezentując ciekawy
            repertuar, pomysłowe rekwizyty bądź elementy kostiumu.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
            Maja Powierska
            Piotr Drobik
            Zuzanna Słojewska
            Aleksandra Chmielewska
            Magdalena Burzyńska
            Karol Rasiński

Naszym reprezentantom życzymy sukcesu i radości z podjętego wyzwania artystycznego.

• Dzień Kobiet

• 8 marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jak co roku uczciliśmy to święto symbolicznym kwiatkiem i okolicznościowym tortem.

Wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, pomyślności oraz spełnienia wszystkich marzeń.