Nawigacja

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim
  ul.Szkolna 3, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
 • 22 775 59 74
  22 775 47 18

Piątek 24.09.2021

Kalendarz

liczba odwiedzin: 1362773

Aktualności

 • Informujemy, że od 2 września (czwartek) w szkole przygotowywane będą obiady. Karty zgłoszenia można pobierać ze strony internetowej lub w wersji papierowej dostępne są przy wejściu do szkoły. Wypełnione karty należy odesłać na adres: agnieszka.szarota@zs3.nowydwormaz.pl lub wrzucić do skrzynki na korespondencję przy wejściu do szkoły.

  Karta zgłoszenia na obiady 2021-2022.pdf

 • Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego i klas I Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim z podziałem na grupy.

  Listy dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych.pdf

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - 01.09.2021 r.

  (boisko szkolne, a w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych - sala gimnastyczna)

  godz. 9:00 – oddział przedszkolny i klasy I-III

  godz. 10:00 – klasy IV-VIII

  Przypominamy, że na teren szkoły wchodzimy w maseczkach.

 • Podziękowanie klas VIII dla Grona Pedagogicznego i wszystkich Pracowników szkoły z okazji zakończenia edukacji w szkole podstawowej.

 • Powoli zbliża się zakończenie roku szkolnego i będziemy musieli się rozstać na 2 miesiące, dlatego postanowiliśmy skorzystać z okazji i spędzić ze sobą jeszcze trochę czasu na wspólnych zabawach. 23 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do pobliskiego Secyminka, w którym znajduje się park rozrywki Śmiechominek. Nazwa nie pozostawia złudzeń, w takim miejscu musi być wesoło. Bawiliśmy się naprawdę świetnie, w otoczeniu uroczych zwierząt: alpak, wielbłąda, pawia, kóz, kangurów czy psów i kota. Karmienie zwierząt to naprawdę przyjemność, trzeba tylko pamiętać, by nie dawać im słodyczy. W parku rozrywki mogliśmy też spędzić czas na trampolinach i dmuchanym zamku, w otoczeniu pięknej przyrody. Ponieważ było bardzo gorąco, każdy chętnie skorzystał z małej kąpieli wodnej, aby się ochłodzić. Na zakończenie odbyły się warsztaty pizzy, podczas których każdy przygotował włoską przekąskę na swój ulubiony sposób, by delektować się nią podczas wspólnego pikniku. Szczęśliwi i najedzeni wróciliśmy do szkoły.

 • Wolontariat PCK

  Udało się w tym roku szkolnym chociaż raz pojechać do magazynu PCK razem z uczniami Naszej szkoły. Po przerwie spowodowanej obostrzeniami w związku z pandemią, grupa uczniów pomagała wydawać żywność z magazynu. Łącznie wydano przez dwa dni 566 paczek dla osób potrzebujących. Chłopcy z Naszej szkoły zadeklarowali chęć pomocy jeszcze w lipcu i sierpniu pomimo wakacji. Gratulujemy postawy i aby tak dalej.

 • Dnia 21 czerwca klasa 4a i 4b wzięła udział w zajęciach profilaktycznych o tematyce bezpieczeństwa podczas wakacji nad wodą. W tym celu udaliśmy się do Stanicy WOPR w Nowym Dworze Mazowieckim. Uczniowie uzyskali podstawowe informacje na temat udzielania pierwszej pomocy, bezpiecznego korzystania z kąpielisk wodnych oraz bezpiecznego opalania się.

  Tradycyjnie wycieczka zakończyła się wizytą w restauracji McDonald's, gdzie mieliśmy okazję sprawdzić nasze umiejętności społeczne podczas zamawiania posiłków.

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

  24.06.2021 r. (czwartek)
  godz. 15:00 - klasy VIII

  25.06.2021 r. (piątek)
  godz. 8:00 - klasy IV – VII
  godz. 10:00 - klasy I-III

 • Nasi Wolontariusze w miniony weekend pomagali przy organizacji 4 edycji KrwioBiegu organizowanego przez Polski Czerwony Krzyż. Impreza odbywała się na terenach położonych przy Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie. Pierwszego dnia (piątek 18.06) główne działania Naszych uczniów były ukierunkowane na składaniu ogromnych namiotów oraz rozładowywaniu ciężarówek przywożących całą infrastrukturę. Postawiliśmy ich 18 przy bardzo trudnych warunkach pogodowych – w pełnym słońcu w temperaturze sięgającej 40 stopni. W sobotę 19.06 druga grupa wolontariuszy pomagała już przy samym biegu. Główne działania były skierowane na zapewnieniu bezpieczeństwa w czasie biegu oraz podawaniu wody jego uczestnikom. Pogoda również i tego dnia dopisała. Pomimo, że Nasze stanowisko było w lesie, to może słońce Nam nie dokuczało, ale za to komary nie odpuszczały. Więcej informacji o samym biegu na stronie www.krwiobiegwarszawa.pl. A kto pomagał z naszych uczniów to już na zdjęciach widać

 • W dniu 15.06. 2021 roku klasa 4a i 4b wybrały się w ramach reintegracji na zajęcia w Manufakturze Cukierków w Warszawie. Było bardzo słodko, lepko i kolorowo. Wszyscy uczniowie mieli możliwość zapoznać się z całym procesem produkcji cukierków oraz samemu zrobić ogromnego lizaka. Po warsztatach i zakupach w Manufakturze udaliśmy się na spacer Nowym Światem oraz zajrzeliśmy na Starówkę Warszawską. W drodze przypomnieliśmy sobie kilka sławnych postaci stojących na pomnikach, o których uczniowie klas czwartych uczyli się w tym roku szkolnym np. o Marii Curie Skłodowskiej. Po drodze zatrzymaliśmy się na pyszne lody oraz schłodziliśmy się przy pięknej fontannie.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim
  ul.Szkolna 3, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
 • 22 775 59 74
  22 775 47 18

Galeria zdjęć